en-UShr-HR
Traži
23. ožujka 2019. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2019. » Sudionici Smotre ::..   Prijava
Streaming 2019.  Streaming 2019. Minimiziraj

Cijeli program
12. Smotre moći ćete pratiti na:


Zahvaljujemo Hrvoju Liscu i ......... iz CARNETa, te učenicima ........... koji će osigurati ovaj prijenos!


  
Sudionici 12. Smotre „Dani E-medica 2019.“  Sudionici 12. Smotre „Dani E-medica 2019.“ Minimiziraj

 
S    U    D    I    O    N    I    C    I




  04. - 07. travnja 2019.



Gosti:

 
  • Bernard Gršić, Ured Predsjednice RH
  • ....., Krapinsko-zagorska županija
  • Mile Živčić, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Dalibor Sumpor, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Antonela Czwyk Marić, Agencija za odgoj i obrazovanje
  • Barbara Kolarek, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET
  • Tina Marković, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET
  • Zvonimir Stanić
  • Asja Jelaković, Udruga ravnatelja zdravstvenih škola RH
  • Renata Vuksan, Zadarska županija
  • Ernest Svažić, Općina Krapinske Toplice
  • Denis Tršek, Specijalna bolnica za ortopediju i traumatologiju „Akromion“
  • Željka Žnidarić, Specijalna bolnica za reumatske bolesti i rehabilitaciju
  • Zdravko Maček, Specijalna bolnica za reumatske bolesti i rehabilitaciju
  • ....., Terme Tuhelj
  • Damir Špirelja, SupraNet
  • Vedran Perić, Medis Adria
  • Tomislav Bronzin, CITUS
  • Darko Jureković, Oracle


Škola Učenici Nastav. Ukupno
1  Srednja medicinska škola Slavonski Brod 3 2 5
2  Medicinska škola Varaždin 2 1 3
3  Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor 4 5 9
4  Srednja škola „Braća Radić“ Kaštel Štafilić 6 6 12
5  Srednja škola Viktorovac u Sisku 4 2 6
6  Medicinska škola, Šibenik 10 10 20
7  Srednja škola Čakovec 8 4 12
8  Škola za primalje Zagreb 8 1 9
9  Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti 2 2 4
10  Medicinska škola Dubrovnik 6 3 9
11  Srednja zubotehnička škola u Sarajevu 4 3 7
12  Srednja škola Koprivnica 1 1 2
13  Pomorska škola Zadar 6 4 10 
14  Srednja škola Dugo Selo 6 2 8
15  Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci - 2  2
16  Turističko ugostiteljska škola Šibenik 2 1  3
17  Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb 10 5 15
18  Medicinska škola „Beograd“ 2 3 5
19  Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo mesto 3 3 6
20  Zdravstvena škola Split 15 4 19
21  Medicinska škola Ante Kuzmanića - Zadar 18 17 35
22  Srednja škola Pregrada 4 3 7
23  Farmaceutsko-fizioterpautska škola Beograd 4 3 7
24  Medicinska škola Pula 5 3 8
25  Srednja škola „Sveti Sava“ Beograd - 1 1
26  Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb 2 1 3
27  Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb 8 4 12
28  Srednja škola Dalj 3 1 4 
29  Medicinska škola Osijek - 2 2
30  Srednja škola Pakrac 7 3 10
31  Srednja škola Bedekovčina 4 4 8
32  Medicinska škola Bjelovar 6 3 9
33  Medicinska škola u Rijeci 2 1 3
34  Medicinska škola Draginja Nikšić Sremska Mitrovica 8 4 12
35  Srednja stručna škola „Miloš Crnjanski“ Kikinda 3 2 5
36  Zubotehnička škola Beograd 4 4 8
37  Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb 3 2 5
  UKUPNO PRIJAVLJENO SUDIONIKA
183 122 305

 


 1. Srednja medicinska škola Slavonski Brod    (5)

Učenici:  

  1. Slavica Martinić-Meštrante
  2. Antonia Daka
  3. Melani Fogadić

Nastavnici:  

  1. Suzana Križanović Maurer
  2. Mirta Baričević-Suda
 2. Medicinska škola Varaždin    (3)

Učenici:   

  1. Matea Hranić
  2. Barbara Golubić

Nastavnici:   

  1. Nataša Vuković
 3.  Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor    (9)

Učenici:  

  1. Vito Novak
  2. Benjamin Habinc
  3. Nika Repnik
  4. Tjaša Draškovič

Nastavnici:  

  1. Katja Rek, ravnateljica
  2. Mojca Cimerman Galun, doravnateljica
  3. Anita Bezjak
  4. Gordana Irgolič
  5. Karmen Šparaš
 4. Srednja škola „Braća Radić“ Kaštel Štafilić    (12)

Učenici:  

  1. Ivana Zorotović
  2. Ana Debeljak
  3. Katarina Borić
  4. Marlena Miše
  5. Klara Jukić
  6. Antonija Tadin

Nastavnici:  

  1. Petrana Pupić
  2. Marija Rapanić
  3. Mirko Tocilj
  4. Mara Midžor
  5. Pave Midžor
  6. Miranda Mendeš
 5. Srednja škola Viktorovac u Sisku    (6)

Učenici:  

  1. Denis Sekulić
  2. Željko Đurić
  3. Ivan Olujić
  4. Leon Mohr

Nastavnici:  

  1. Jelena Lučan
  2. Ivan Lovrić
 6. Medicinska škola, Šibenik     (20)

Učenici:  

  1. Anamarija Jakelić
  2. Petar Uroda
  3. Margareta Mučić
  4. Marko Kolovija
  5. Jure Vinković
  6. Stipe Vujić
  7. Saša Vučković
  8. Mislav Rodin
  9. Sara Erceg
  10. Nikolina Lugović

Nastavnici:  

  1. Aleksandra Acalin, ravnateljica
  2. Snežana Žaja
  3. Anita Donđivić
  4. Antonija Žaja
  5. Lidija Mačukat
  6. Jelena Gović
  7. Željka Turčinov
  8. Krešimir Škugor
  9. Hrvoje Petrović
  10. Nenad Kerić
 7.  Srednja škola Čakovec    (12)

Učenici:  

  1. Alen Hajdarović
  2. David Baranašić
  3. Marta Črep
  4. Magdalena Žižek
  5. Vanessa Žužić
  6. Maria Paula Požgaj
  7. Abel Korunek
  8. Manuel Korent

Nastavnici:  

  1. Dunja Gašparić
  2. Maja Ivanuša
  3. Ivana Preložnjak
  4. Nikolina Zaplatić Degač
 8.  Škola za primalje Zagreb    (9)

Učenici:  

  1. Ana Cikuš
  2. Leona Marčinko
  3. Nada Đukić
  4. Stella Novak
  5. Sara Mihinica
  6. Lucijana Novačić
  7. Petra Jurina
  8. Valentina Žagar

Nastavnici:  

  1. Maja Feil Ostojić
 9.  Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti    (4)

Učenici:  

  1. Matea Jovanović
  2. Hana Melnjak

Nastavnici:  

  1. Sanja Premec
  2. Kornelija Kristina Planinšič
 10.  Medicinska škola Dubrovnik    (9)

Učenici:  

  1. Lara Bačić
  2. Anđela Tošić
  3. Marija Buljan
  4. Laura Klešković
  5. Marija Okmažić
  6. Željka Mihaljević

Nastavnici:  

  1. Marija Čupić
  2. Šime Karađole
  3. Lana Ferizović Krađole
 11.  Srednja zubotehnička škola u Sarajevu    (7)

Učenici:  

  1. Eldar Delalić
  2. Elmir Durmić
  3. Ajla Kapidžić
  4. Dalila Osmanović

Nastavnici:  

  1. Elvira Jašarbašić, ravnateljica
  2. Ezrema Boškailo
  3. Melisa Livnjak- Krdžalić
 12.  Srednja škola Koprivnica    (2)

Učenici:  

  1. Victoria Savić

Nastavnici:  

  1. Petra Šimunić
 13.  Pomorska škola Zadar    (10)

Učenici:  

  1. Marin Jurlina
  2. Lovre Bajlo
  3. Tena Rončević
  4. Mate Bilaver
  5. Matija Gulan, učenik
  6. Lucijan Ćuća

Nastavnici:  

  1. Svetko Perković, ravnatelj
  2. Ivana Supičić
  3. Ružica Znaor
  4. Marin Perinić
 14.  Srednja škola Dugo Selo    (8)

Učenici:  

  1. Ivona Josipović
  2. Mia Kovačević
  3. Katarina Ljeljak
  4. Anđela Strujić
  5. Antonio Kelić
  6. Deni David Lović

Nastavnici:  

  1. Iva Hodak
  2. Alka Alfirev Radmanović
 15.  Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci    (2)

Nastavnici:  

  1. Josip Šuker, ravnatelj
  2. Katarina Vukanović
 16.  Turističko ugostiteljska škola Šibenik    (3)

Učenici:  

  1. Ivan Crljen
  2. Marko Štrkalj

Nastavnici:  

  1. Igor Dvorščak
 17.  Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb    (15)

Učenici:  

  1. Marija Timko
  2. Antonija Vincent
  3. Patricia Zirdum
  4. Valentina Gretić Sadiković
  5. Patricia Jozić
  6. Gabrijel Džambo
  7. Ema Domenica Umičević
  8. Marta Strejček
  9. Brigita Najzek
  10. Nikolin Ban

Nastavnici:  

  1. Asja Jelaković, ravnateljica
  2. Natalija Šnidarić
  3. Đurđica Stanešić
  4. Suzana Đanić
  5. Sandra Samošćanec
 18.  Medicinska škola „Beograd“    (5)

Učenici:  

  1. Branka Šarić
  2. Luburić Dara

Nastavnici:  

  1. Nada Trifković, ravnateljica
  2. Iljana Rakić
  3. Sandra Mrđen
 19.  Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo mesto    (6)

Učenici:  

  1. Saša Brkič
  2. Elma Huseinović
  3. Anja Slapšak

Nastavnici:  

  1. Mojca Simončič
  2. Slađana Sladojević
  3. Natalia Zver Zupančič
 20.  Zdravstvena škola Split    (19)

Učenici:  

  1. Ivana Brdar
  2. Iva Dedić
  3. Frane Svalina
  4. Lara Beović
  5. Ivana Ujević
  6. Matea Ribičić
  7. Korina Dodoja
  8. Magdalena Tutek
  9. Mila Vuletić
  10. Nikolina Nikolac
  11. Antonela Bekavac
  12. Ana Gašić
  13. Antonija Ivanišević
  14. Anamarija Sarić
  15. Petra Vranković

Nastavnici:  

  1. Ana Paradžik
  2. Lorina Miše
  3. Marija Jurišić Šarlija
  4. Sanja Perić
 21.  Medicinska škola Ante Kuzmanića - Zadar    (35)

Učenici:  

  1. MLeonarda Peričić
  2. Ante Benčić
  3. Karlo Jurjević
  4. Matea Ivković
  5. Luka Čurković
  6. Dolores Brkić
  7. Petra Bralić
  8. Nikola Žilić
  9. Lisa-Marie Mey
  10. Marisa Filipović
  11. Lorena Balen
  12. Lorena Lulić
  13. Lorena Italo
  14. Nensi Zelić
  15. Lucija Veršić
  16. Ivona Kovačević
  17. Roberto Čakarun
  18. Laura Drlja

Nastavnici:  

  1. Davor Vidaković, ravnatelj
  2. Renata Vuksan
  3. Edin Kadić
  4. Ruzarijo Šoša
  5. Verica Elveđi
  6. Luka Plazina
  7. Sanda Ančić
  8. Linda Bakotić
  9. Anita Basioli
  10. Ljiljana Grginović
  11. Jelena Kevrić
  12. Danijela Kovačević
  13. Sonja Šare
  14. Marin Joja
  15. Marija Perković
  16. Tanja Serdarević
  17. Anita Mišković
 22. Srednja škola Pregrada     (7)

Učenici:  

  1. Tea Fiket
  2. Andreja Lovrenščak
  3. Silvija Kučko
  4. Anamarija Galović

Nastavnici:  

  1. Ivana Jedvaj
  2. Kristina Sopina
  3. Martina Pavleković
 23.   Farmaceutsko-fizioterpautska škola Beograd     (7)

Učenici:  

  1. Nina Djuričić
  2. Marija Nikolić
  3. Filip Sedlarević
  4. Branislav Beković

Nastavnici:  

  1. Biljana Vasić
  2. Maja Pavlović
  3. Ivana Pašić
 24.  Medicinska škola Pula    (8)

Učenici:  

  1. Antonio Matić
  2. Andrej Elbl
  3. Patrik Benazić
  4. Melani Jovanov
  5. Ivona Šimić

Nastavnici:  

  1. Ivan Žagar, ravnatelj
  2. Sanja Benazić-Kliba
  3. Ana Krelja
 25.  Srednja škola „Sveti Sava“ Beograd     (1)

Nastavnici:  

  1. Elizabeta Marot
 26.  Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb    (3)

Učenici:  

  1. Karla Žuglić
  2. Damian Vereš

Nastavnici:  

  1. Biserka Šavora
 27.   Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb    (12)

Učenici:  

  1. Margareta Bakonji
  2. Karla Anić
  3. Anamarija Žitković
  4. Emma Balja
  5. Klara Jančić
  6. Veronika Gregorić Rakijaš
  7. Mario Nagrajsalović
  8. Tino Pili

Nastavnici:  

  1. Irena Crkvenac
  2. Mirjana Kozina
  3. Aleksandra Vidoša
  4. Zlatica Šimunović
 28.  Srednja škola Dalj    (4)

Učenici:  

  1. Nikolina Kikanović
  2. Olja Kikanović
  3. Mihailo Vidojević

Nastavnici:  

  1. Nataša Seršić
 29.  Medicinska škola Osijek    (2)

Nastavnici:  

  1. Sanja Dravinski, ravnateljica
  2. Maja Rakin
 30.  Srednja škola Pakrac    (10)

Učenici:  

  1. Ana Marija Bendra
  2. Gabrijela Crnjac
  3. Leona Maroši
  4. Antonio Marin
  5. Matej Šubić
  6. Anamaria Starčević
  7. Isabella Havranek

Nastavnici:  

  1. Matej Visković
  2. Ana Tidlačko
  3. Vesna Božić
31.  Srednja škola Bedekovčina    (8)

Učenici:  

  1. Karolina Ricijaaš
  2. Matej Bučev
  3. Kruno Galic
  4. Mihael Miklobušec

Nastavnici:  

  1. Vera Hrvoj, ravnateljica
  2. Štefica Sukreški
  3. Rafaela Božić
  4. Krasnodor Mikša
32.  Medicinska škola Bjelovar    (9)

Učenici:  

  1. Paulina Djordjević
  2. Lucija Brnada
  3. Tajana Kump
  4. Ana Sobota
  5. Tamara Vasilj
  6. Tin Migač

Nastavnici:  

  1. Marina Šostaric
  2. Tina Jelić-Balta
  3. Katarina Koh
33.  Medicinska škola u Rijeci    (3)

Učenici:  

  1. Doris Keđo
  2. Edi Vučić

Nastavnici:  

  1. Zvonko Miškić
34.  Medicinska škola „Draginja Nikšić" Sremska Mitrovica    (12)

Učenici:  

  1. Todor Marković
  2. David Tanević
  3. Stefan Topić
  4. Nikola Crnomarković
  5. Predrag Sretenović
  6. Uroš Radivojšić
  7. Mina Vuletić
  8. Natalija Bačko

Nastavnici:  

  1. Branislav Vuletić
  2. Dragana Petković
  3. Miloš Dobrić
  4. Zdravko Mitrović
35.  Srednja stručna škola „Miloš Crnjanski“ Kikinda    (5)

Učenici:  

  1. Jovana Ljuboja
  2. Mila Pokrajac
  3. Jasna Mileusnić

Nastavnici:  

  1. Ljiljana Radišić
  2. Sanijela Jović
36.  Zubotehnička škola Beograd    (8)

Učenici:  

  1. Katarina Ranković
  2. Iva Nasović
  3. Jovana Komatina
  4. Anja Marković

Nastavnici:  

  1. Tomislav Alavanja
  2. Nataša Milanović
  3. Ana Gajić
  4. Iva Pilipović
37.  Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb    (5)

Učenici:  

  1. Ana Aberlić
  2. Selma Dervišagić
  3. Lucija Družeta Kljajić

Nastavnici:  

  1. Višnja Pranjić, ravnateljica
  2. Miroslava Kičić

    
Pokrovitelji i sponzori 12. Smotre „Dani E-medica 2019.“  Pokrovitelji i sponzori 12. Smotre „Dani E-medica 2019.“ Minimiziraj
 
     

POD POKROVITELJSTVOM:


      Pod pokroviteljstvom                                       

 
  

                                 


...................................................................................................................................................................................................

ZLATNI SPONZORI:
  
 

                                   
 
...................................................................................................................................................................................................

SPONZORI
:
 

 
 
                                        


                                                                       

      
 

    
 Zahvaljujemo na potpori projektu „E-medica": Minimiziraj

  
© 2019 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2019 by DotNetNuke Corporation