Treći radni sastanak učenika Srednje škole braća Radić iz Kaštel Štafilića, Zdravstvene in kozmetične šole Maribor i Medicinske škole Ante Kuzmanića-Zadar održan je 11. lipnja. Na sastanku smo analizirali dosadašnje aktivnosti dogovorene na razmjeni u Mariboru. Do sada smo istražili utjecaj onečišćenja zraka na kvalitetu života ljudi, životinja i biljaka. Dogovorili smo i novi susret u Zadru krajem rujna. Do novog susreta radit ćemo na pripremi scenarija izlaganja našeg projekta.

