„Hortikulturalna terapija – utjecaj na um i tijelo“ – 2. razmjena

U četvrtak 21. svibnja 2026. godine održana je druga razmjena na  projektu „Hortikulturalna terapija – utjecaj na um i tijelo“ u sklopu međunarodnog projekta E-medica. Na razmjeni koja se održala u virtualnom okruženju sudjelovale su učenice i učenici Srednje škole Pakrac, Škole za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb i Srednje škole Viktorovac, Sisak uz predstavljanje daljnjih koraka u realizaciji projekta s osvrtom na dosadašnje rezultate zajedničke suradnje. Učenici su aktivnim sudjelovanjem iznijeli ideje i dogovorili pripremne radnje organizacije i definiranja daljnjih nastavnih aktivnosti u provedbi projekta.

Scroll to Top